ВЕЛИКА ПАТАГОНСЬКА СТЕЖКА

(піш.) (англ. - Greater Patagonian Trail) – туристська стежка в Південній Америці довжиною 3000 км, що простяглася з півночі на південь від столиці Чилі Сантьяго до Південного Патагонського льодовикового плато, покритого другим за розміром у світі льодовиком. Шлях прокладено схилами Анд і вздовж них і іноді перетинає аргентинський кордон. По дорозі мандрівники можуть побачити і ліси струнких араукарій, і безжиттєві лавові поля, і гарячі джерела, і білосніжні гірські піки

При посиланні застосовувати:

ВЕЛИКА ПАТАГОНСЬКА СТЕЖКА / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/node/5892 (дата звернення: 21.05.2024)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.