ХОБІ-ТУР

(від англ. hobby – хобі, захоплення) – тур, який формується на основі захоплення туристом якоюсь справою. Інакше кажучи, це можливість зайнятися улюбленою справою в середовищі однодумців під час подорожі (тури для автолюбителів, для спортивних туристів, творчо-ремісничі тури, тури для любителів певних напоїв або їстівних продуктів тощо). Головне правило Х.-Т. – групи туристів на такі тури повинні формуватися за принципом однорідності інтересів.

При посиланні застосовувати:

ХОБІ-ТУР / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/node/5818 (дата звернення: 23.05.2024)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.