ПІДВОДНЕ ПОЛЮВАННЯ

вид активної рекреації, який поєднує в собі полювання, риболовлю, плавання; частина підводного рибальства, орієнтована на видобуток риби індивідуальними знаряддями немасового лову – руками, гарпунами, гарпунними підводними рушницями, що включає пошук, виявлення, переслідування, підстерігання або принаджування і лов риби в умовах вільного переміщення підводного мисливця і об’єкта лову в водному середовищі. Існує кілька різновидів ПП: зимове, літнє, нічне, денне, в річці, в морі тощо. Найцікавіше хобі для десятків тисяч людей.

При посиланні застосовувати:

ПІДВОДНЕ ПОЛЮВАННЯ / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/node/5730 (дата звернення: 06.01.2022)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.