КОРОЛІВСЬКА ТУРИСТСЬКА СТЕЖКА – Кунгследен

(швед. Kungsleden – королівська стежка) – піша туристська стежка на заході Швеції, довжиною близько 450 км. Стежка почала прокладатися на початку XX ст. Шведською туристською організацією (STF), щоб зробити шведську Лапландію доступнішою для туристів. Маршрут тягнеться від поселення Абіско на півночі до містечка Хемаван в центральній Швеції і проходить по горах Лапландії (субальпійський пояс) паралельно кордону з Норвегією. У південній частині він йде по верхній межі лісу, і поступово переходить в тундру на півночі.

При посиланні застосовувати:

КОРОЛІВСЬКА ТУРИСТСЬКА СТЕЖКА – Кунгследен / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/node/5638 (дата звернення: 14.10.2021)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.