SUP-СЕРФІНГ

(водн.) (англ. SUP початкові літери слів Stand Up Paddleboarding – гребля з веслом стоячи + surfing від surf – прибій) – водний вид активної рекреації, водний вид спорту, різновид серфінгу, в якому спортсмен катається на хвилях, стоячи на дошці, і при цьому гребе веслом, а не руками, як в класичному серфінгу. Це простіше і швидше, ніж гребти руками. Коли людина стоїть на дошці, він краще бачить хвилю, оцінює своє місце і те, що відбувається навколо.

При посиланні застосовувати:

SUP-СЕРФІНГ / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/node/2702 (дата звернення: 24.06.2024)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.