SUP-РЕЙСІНГ

(водн.) (англ. SUP початкові літери слів Stand Up Paddleboarding – гребля з веслом стоячи + racing – перегони) – водний вид активної рекреації, перегони на SUP-бордах на швидкість в максимальному темпі. Завдання спортсменів полягає в тому, щоб якомога швидше пройти дистанцію. Дошки для гонок дуже довгі і вузькі, що дозволяє спортсменові набирати максимальну швидкість при мінімальній маневреності. З даної дисципліни проводяться змагання світового рівня.

При посиланні застосовувати:

SUP-РЕЙСІНГ / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/node/2701 (дата звернення: 21.05.2024)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.