ПАКРАФТ

(водн.) (англ. packraft) – маленький портативний надувний човен, призначений для використання у всіх водах, включаючи гірські річки з швидкою течією і порогами, океанські затоки і фіорди.   Плавзасіб розрахований на те, що будучи досить легким і компактним, можливе його перенесення та перевезення на великі відстані. Оптимально підходить для комбінованих пішохідно-водних походів на довгі відстані, для переправ через річки та озера, можна використовувати як додатковий плавзасіб або для риболовлі.

При посиланні застосовувати:

ПАКРАФТ / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/node/1948 (дата звернення: 27.05.2024)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.