ОН-САЙТ

(скел.) (від англ. on-sight – з чистого аркуша) – різновид проходження траси в скелелазінні, яка передбачає її чисте проходження з першої спроби без попереднього ознайомлення і обговорення траси з іншими учасниками, з можливістю тільки подивитися трасу знизу і помацати стартові зачіпки. Якщо перша спроба не вдалася, може бути зарахований лише редпоінт. Проходження траси при наявності інформації про неї називається флеш. У боулдерінгу може бути тільки флеш бо більшість зачіпок доступні для вивчення з землі.

При посиланні застосовувати:

ОН-САЙТ / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/node/1913 (дата звернення: 19.05.2022)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.