ІНТЕГРОВАНА СИСТЕМА

(від лат. integrare – відновлювати, заповнювати та грец. systema – з'єднання) – вид туристського пальника, що дозволяє швидко та просто скип’ятити воду, та при потребі, приготувати нескладні страви. Головна перевага такої системи – мінімальна витрата пального (найчастіше це зріджений газ в різьбових балонах) та суттєва економія ваги, оскільки пальник, казан та балон – фактично суцільна конструкція. Завдяки спеціальній, мінімізується тепловтрата, а отже вода закипає швидко. Це дозволяє брати менший запас газу у тривалішу мандрівку.

При посиланні застосовувати:

ІНТЕГРОВАНА СИСТЕМА / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/node/1325 (дата звернення: 23.06.2024)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.