ІЗРАЇЛЬСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ТУРИСТСЬКА СТЕЖКА

туристська стежка в Ізраїлі, що перетинає країну з півночі на південь майже на 1000 км. Досвідчені мандрівники можуть подолати її за 30 днів, але зазвичай перехід займає вдвічі більше часу. На стежці встановлені модульні місця відпочинку. В ході маршруту можна відвідати біблійні пам'ятки, а також великі міста, такі як Тель-Авів і Єрусалим. Найцікавіше – зустріти ізраїльтян, які також проходять стежкою, і відвідати невеликі кібуци, де місцеві жителі запрошують зупинитися у своїх будинках.

При посиланні застосовувати:

ІЗРАЇЛЬСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ТУРИСТСЬКА СТЕЖКА / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/node/1307 (дата звернення: 23.06.2024)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.