ЗАКРИТЕ СКЕЛЕЛАЗІННЯ

(скел.) (англ. indoor climbing) – вид спортивного скелелазіння, який може містити в собі елементи боулдерінгу, а також лазіння з верхньою або нижньою страховкою; скелелазіння на скеледромах або обладнаних в домашніх умовах стінках. Воно вважається найбезпечнішою формою скелелазіння, і для більшості людей є найлегшим способом почати займатися цим спортом. Лазіння здійснюється на дерев'яній або пластмасовій моделі скелі.

При посиланні застосовувати:

ЗАКРИТЕ СКЕЛЕЛАЗІННЯ / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/node/1224 (дата звернення: 18.07.2021)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.