ЗАКАРПАТСЬКИЙ ТУРИСТСЬКИЙ ШЛЯХ

(ЗТШ) (піш.) – один з головних пішохідних туристських маршрутів Українських Карпат, який проходить в межах Закарпатської обл. від сел. Вел. Березного через Межигір'я, Колочаву, Усть-Чорну, Кваси до с. Ділового. Для ЗТШ було обрано альпійську (цифрову) систему маркування маршрутів, яку у 2010 р. було перемарковано згідно стандартів чеської системи маркування. Окрім основної гілки ЗТШ, було промарковано 110 км підхідних маршрутів в Рахівському р-ні.

При посиланні застосовувати:

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ТУРИСТСЬКИЙ ШЛЯХ / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/node/1217 (дата звернення: 24.07.2021)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.