ФЕЛРАННІНГ

(англ. fell running – падаючий біг) – вид активної рекреації, гірський біг, бігові старти з елементами орієнтування на гірському рельєфі. Як явище з'явився на початку ХІХ ст. і до кінця XIX ст. змагання з Ф. вже проводились по всій Великобританії. В 1900-1920-х рр. забіги на швидкість в горах проводились і в французьких та іспанських Піренеях, згодом в Італії, Швейцарії, Німеччині, Австрії та інших європейських країнах.

При посиланні застосовувати:

ФЕЛРАННІНГ / Колотуха О.В. // Cпортивний туризм та активна рекреація: географія, систематизація, практика (словник-довідник). — Електронний ресурс. — Режим доступу: https://geohub.org.ua/index.php/node/5817 (дата звернення: 16.06.2024)

Колотуха Олександр Васильович — український спортивний турист, відомий науковець в сфері спортивного туризму, член виконкому Міжнародної Федерації спортивного туризму, доктор географічних наук, академік Міжнародної академії дитячо-юнацького туризму та краєзнавства, автор понад 230 наукових та науково-методичних праць, кількох книжок про туризм.